Türkçe
yeni ekle
Toplam 21 sonuçtan 1 - 21 arası sonuçlar

Switch - Hub

Switch - Hub / TP-LINK TL-SF1016DS 16 Port 10 100 Mbps,13-inch Çelik Kasa Yönet
TP-LINK TL-SF1016DS 16 Port 10 100 Mbps,13-inch Çelik Kasa Yönet İlan Kodu - 538 << Detay >>
Fiyatı 86 TL

DELL PC28484WN2-N5 PowerConnect 2848 Web-Managed Switch, 48 GbE and 4 SFP Combo Ports

Veri Transfer Hızı 10/100/1000
Port Sayısı (Adet) 48,0
10/100/1000 Mbit UTP P.Sayısı 48
Modül tipi TRANSCEIVER
Yönetim Web
Stack edilebilir Hayır
Yedek Güç Kaynağı Desteği Yok
CLI Management / Telnet Yok
Satış Garanti Süresi (ay) 999

1U Layer-2 Web-Managed switch
48 Port 10/100/1000 UTP
4 Port SFP Combo
Power Cord PDU (Rack)
Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts
5Yr Basic Warranty - Next Business Day


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Switch - Hub / HP JE009A V1910-48G 48 Port Gigabit Web Yönetilebilir Switch
HP JE009A V1910-48G 48 Port Gigabit Web Yönetilebilir Switch İlan Kodu - 537 << Detay >>
Fiyatı 1835 TL

DELL PC28484WN2-N5 PowerConnect 2848 Web-Managed Switch, 48 GbE and 4 SFP Combo Ports

Veri Transfer Hızı 10/100/1000
Port Sayısı (Adet) 48,0
10/100/1000 Mbit UTP P.Sayısı 48
Modül tipi TRANSCEIVER
Yönetim Web
Stack edilebilir Hayır
Yedek Güç Kaynağı Desteği Yok
CLI Management / Telnet Yok
Satış Garanti Süresi (ay) 999

1U Layer-2 Web-Managed switch
48 Port 10/100/1000 UTP
4 Port SFP Combo
Power Cord PDU (Rack)
Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts
5Yr Basic Warranty - Next Business Day


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Switch - Hub / ZYXEL ES-108A 8 Port 10 100Mbps QoS Özellikli
ZYXEL ES-108A 8 Port 10 100Mbps QoS Özellikli İlan Kodu - 536 << Detay >>
Fiyatı 40 TL

DELL PC28484WN2-N5 PowerConnect 2848 Web-Managed Switch, 48 GbE and 4 SFP Combo Ports

Veri Transfer Hızı 10/100/1000
Port Sayısı (Adet) 48,0
10/100/1000 Mbit UTP P.Sayısı 48
Modül tipi TRANSCEIVER
Yönetim Web
Stack edilebilir Hayır
Yedek Güç Kaynağı Desteği Yok
CLI Management / Telnet Yok
Satış Garanti Süresi (ay) 999

1U Layer-2 Web-Managed switch
48 Port 10/100/1000 UTP
4 Port SFP Combo
Power Cord PDU (Rack)
Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts
5Yr Basic Warranty - Next Business Day


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Switch - Hub / TP-LINK TL-SG1016 16 Port,10 100 1000 Mbps,Rack Mount Switch
TP-LINK TL-SG1016 16 Port,10 100 1000 Mbps,Rack Mount Switch İlan Kodu - 535 << Detay >>
Fiyatı 131 TL

DELL PC28484WN2-N5 PowerConnect 2848 Web-Managed Switch, 48 GbE and 4 SFP Combo Ports

Veri Transfer Hızı 10/100/1000
Port Sayısı (Adet) 48,0
10/100/1000 Mbit UTP P.Sayısı 48
Modül tipi TRANSCEIVER
Yönetim Web
Stack edilebilir Hayır
Yedek Güç Kaynağı Desteği Yok
CLI Management / Telnet Yok
Satış Garanti Süresi (ay) 999

1U Layer-2 Web-Managed switch
48 Port 10/100/1000 UTP
4 Port SFP Combo
Power Cord PDU (Rack)
Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts
5Yr Basic Warranty - Next Business Day


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Switch - Hub /   TENDA TEG1024G 24 PORT 10 100 1000 Rack Mountable
TENDA TEG1024G 24 PORT 10 100 1000 Rack Mountable İlan Kodu - 534 << Detay >>
Fiyatı 265 TL

DELL PC28484WN2-N5 PowerConnect 2848 Web-Managed Switch, 48 GbE and 4 SFP Combo Ports

Veri Transfer Hızı 10/100/1000
Port Sayısı (Adet) 48,0
10/100/1000 Mbit UTP P.Sayısı 48
Modül tipi TRANSCEIVER
Yönetim Web
Stack edilebilir Hayır
Yedek Güç Kaynağı Desteği Yok
CLI Management / Telnet Yok
Satış Garanti Süresi (ay) 999

1U Layer-2 Web-Managed switch
48 Port 10/100/1000 UTP
4 Port SFP Combo
Power Cord PDU (Rack)
Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts
5Yr Basic Warranty - Next Business Day


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Switch - Hub / TP-LINK TL-SG1016D 16 Port Gigabit, Desktop Rackmount Metal
TP-LINK TL-SG1016D 16 Port Gigabit, Desktop Rackmount Metal İlan Kodu - 533 << Detay >>
Fiyatı 200 TL

DELL PC28484WN2-N5 PowerConnect 2848 Web-Managed Switch, 48 GbE and 4 SFP Combo Ports

Veri Transfer Hızı 10/100/1000
Port Sayısı (Adet) 48,0
10/100/1000 Mbit UTP P.Sayısı 48
Modül tipi TRANSCEIVER
Yönetim Web
Stack edilebilir Hayır
Yedek Güç Kaynağı Desteği Yok
CLI Management / Telnet Yok
Satış Garanti Süresi (ay) 999

1U Layer-2 Web-Managed switch
48 Port 10/100/1000 UTP
4 Port SFP Combo
Power Cord PDU (Rack)
Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts
5Yr Basic Warranty - Next Business Day


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Switch - Hub / DELL PC28484WN2-N5 PowerConnect 2848 Web-Managed Switch, 48 GbE
DELL PC28484WN2-N5 PowerConnect 2848 Web-Managed Switch, 48 GbE İlan Kodu - 532 << Detay >>
Fiyatı 1500 TL

DELL PC28484WN2-N5 PowerConnect 2848 Web-Managed Switch, 48 GbE and 4 SFP Combo Ports

Veri Transfer Hızı 10/100/1000
Port Sayısı (Adet) 48,0
10/100/1000 Mbit UTP P.Sayısı 48
Modül tipi TRANSCEIVER
Yönetim Web
Stack edilebilir Hayır
Yedek Güç Kaynağı Desteği Yok
CLI Management / Telnet Yok
Satış Garanti Süresi (ay) 999

1U Layer-2 Web-Managed switch
48 Port 10/100/1000 UTP
4 Port SFP Combo
Power Cord PDU (Rack)
Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts
5Yr Basic Warranty - Next Business Day


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Switch - Hub / EDIMAX ES-3216P 16 Port 10 100Mbps plastik Masaüstü switch
EDIMAX ES-3216P 16 Port 10 100Mbps plastik Masaüstü switch İlan Kodu - 531 << Detay >>
Fiyatı 60 TL
EDIMAX ES-3216P 16 Port 10 100Mbps plastik Masaüstü switch
Boyutlar (G x D x Y) 290 x 31 x 100 mm
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE, FCC
Tam iki taraflı baskı Y
Çalıştırma nem aralığı 10 - 90 %
Güç gereksinimleri 12V, 1A
Çalışma ısısı aralığı 0 - 40 °C
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 16
Bağlantı teknolojisi Kablolu
Ürün rengi Beyaz
Aktarım hızı (Mb/sn) 10 Mbit/s
Ağ standartı IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı 16
Fiş içi DC Y
Ethernet üzerinden güç desteği (PoE) N
Maks. Veri transfer hızı 0.1 Gbit/s
WLAN bağlantısı N
İstiflenebilir N
Bağlantı LEDleri Y
Yedekle ve ilet Y
Anahtar tipi Yönetilmeyen
Auto MDI/MDI-X Y

- 16port 10/100 switch
- yönetilemez


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Switch - Hub / HP J9019B ProCurve 2510-24 24Port 10 100 L2 Yönetilebilir Switch
HP J9019B ProCurve 2510-24 24Port 10 100 L2 Yönetilebilir Switch İlan Kodu - 530 << Detay >>
Fiyatı 780 TL
HP J9019B ProCurve 2510-24 24Port 10 100 L2 Yönetilebilir Switch
İşlemci hızı 264 MHz
Dahili hafıza 64 MB
Arabelleğe alma 0.384 MB
Ağırlık 2220 g
Güç tüketimi 20 W
Raf montajı Y
Gecikme süresi 100 Mb Latency: < 4.9 µs (64-byte packets) 1000 Mb Latency: < 2.6 µs (64-byte packets)
Yönetim protokolleri SNMP 1, RMON, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP
Tam iki taraflı baskı Y
Flash bellek 8 MB
Adres tablosu boyutu 8000 Kayıtlar
Veri hızı 10/100/1000 Mbps
Güvenlik cUL (CSA 22.2 No. 60950) UL 60950-1 IEC 60950 EN 60950
Hafıza tipi SDRAM
Elektromanyetik uyumluluk FCC Class A VCCI Class A EN 55022/CISPR 22 Class A IEC/EN 61000-3-2 IEC/EN 61000-3-3
Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) -40 - 70 °C
Form faktörü 1U
Çalışma ısısı aralığı 0 - 45 °C
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 24
Yükseklik 43.9 mm
Tasdik yöntemi RADIUS, TACACS+
Genişlik 442.5 mm
Derinlik 236.2 mm
Bağlantı teknolojisi Kablolu
Ürün rengi Siyah
Yönlendirme/geçiş kapasitesi 8.8 Gbit/s
Ağ standartı IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Üretim miktarı 6.5 million pps
Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı 24
Akış kontrol desteği Y
Ethernet üzerinden güç desteği (PoE) N
Maks. Veri transfer hızı 1 Gbit/s
Anahtar katmanı L2
Servis kalitesi (QoS) desteği Y
Bağlantı kümeleme Y
İstiflenebilir Y
Giriş akımı 0.7/0.4 A
Anahtar tipi Gözetilmiş
SSH/SSL support Y
Auto MDI/MDI-X Y
Spanning tree protocol Y
Source data-sheet Icecat.biz
10G support N
Console port RJ-45
Built-in processor MIPS
AC input frequency 50/60 Hz
AC input voltage 100-240 V

24 Adet 10/100 Mbit Port
-2 Adet 10/100/1000 Mbit Port veya Mini-GBIC (SFP) Yuvası
-1 Adet RJ-45 Seri Konsol Portu
-Rack Montajına Uygun
Kullanılabilen Mini-GBIC (SFP) Opsiyonları:
J4858C ProCurve Gigabit SX-LC Mini-GBIC (220m-550m)
J4859C ProCurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC (10km)
J4860C ProCurve Gigabit LH-LC Mini-GBIC (70km)
J9054B ProCurve 100-FX SFP-LC Tranceiver (2km)
J9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC (10km)
J9143B ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC (10km)
J9099B ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver (10km)
J9100B ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver (10km)

Switch - Hub / TEN ATEN-CS14C ATEN 4 PORT PS 2 KVM SWITCH KABLO DAHİL
TEN ATEN-CS14C ATEN 4 PORT PS 2 KVM SWITCH KABLO DAHİL İlan Kodu - 529 << Detay >>
Fiyatı 211 TL
ATEN ATEN-CS14C ATEN 4 PORT PS 2 KVM SWITCH (KABLO DAHİL )

- 4 bilgisayarın 1 klavye (PS/2), 1 mouse (PS/2) ve 1 monitör
tarafından denetlenmesini sağlar.
- PS/2 klavye ve mouse emülasyonu sayesinde kontrol edilen PC’ler
mouse, klavye takılı olmadığı halde boot edilebilir.
- PC’lere erişim şu yöntemle yapılır.
PC’ler arasında geçiş yapabilmek için Switch üzerinde bulunan düğmeye
basılır.
Klavyeden Hot-Key tuş kombinasyonları kanalıyla PC seçimi yapılır.
Otomatik tarama (Quick View Scan) özelliği kanalıyla PC seçimi yapılır.
- IntelliMouse, Logitech FirstMouse, Wheel Mouse, Mouse Man mouse
tiplerini destekler.
- Ayrıca Mac and Sun sistemlerini de desteklemektedir.
- Çalışma esnasında sökülüp takılabilir.
- Ön panodaki LED'ler sayesinde hangi PC'nin devrede olduğu kontrol
edilir.
- Kasa Tipi: Plastik
- Harici güç adaptörü gerektirmez. Elektriği bilgisayarlardan alır.
- 2 x 1.2 metre ahtapot kablo cihazla birlikte gelmektedir. 2 x 1.8
metre ahtapot kablo ürünle birlikte gelmektedir.
- Çözünürlük: 1920 x 1440 dpi.
- Giriş: 1 x Monitör HDSUB15 dişi, 1 x Klavye MiniDIN6 dişi (PS/2), 1 x
Mouse MiniDIN6 dişi (PS/2)
Çıkış: 4 x Monitör HDSUB15 erkek, 4 x Klavye MiniDIN6 dişi (PS/2), 4 x
Mouse MiniDIN6 dişi (PS/2)
- DOS, Windows 98, Windows ME, Windows NT, Windows 2000, Windows XP,


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.
Switch - Hub / DIGITUS DC-IC614I 4 portlu PS 2 Mini KVM
DIGITUS DC-IC614I 4 portlu PS 2 Mini KVM İlan Kodu - 528 << Detay >>
Fiyatı 200 TL
DIGITUS DC-IC614I 4 portlu PS 2 Mini KVM
Port Sayısı (Adet) 4,0
Kablo EVET
Platform SUN
Port arttırılabilir HAYIR
Kabine monte HAYIR
Bağlantı Tipi ETHERNET
Bağlantı Tipi USB
Kvm kullanıcı sayısı 1
Kasa PLASTIK
Ekstra özellik OSD (ON SCREEN DISPLAY) ÖZELLI
Kurulum WEB
Kurulum ÖZEL PROGRAM (WINDOWS)

4 portlu PS/2 Mini KVM (Keyboard/Video Monitor/Mouse) Switch, Masaüstü
Tip, KVM bağlantı kablosu ürün beraberinde gelmektedir


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Switch - Hub / TENDA TEG1016G 16 PORT 10 100 1000Mbps Rack Mountable Switch
TENDA TEG1016G 16 PORT 10 100 1000Mbps Rack Mountable Switch İlan Kodu - 527 << Detay >>
Fiyatı 200 TL
TENDA TEG1016G 16 PORT 10 100 1000Mbps Rack Mountable Switch

Boyutlar (G x D x Y) 208 x 440 x 44 mm
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE, RoHS
Güç tüketimi -
Raf montajı Y
Tam iki taraflı baskı Y
Yüklenmiş portlar 16
Adres tablosu boyutu 8000 Kayıtlar
Veri hızı 10/100/1000 Mbps
Çalıştırma nem aralığı 10 - 90 %
Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) -40 - 70 °C
Form faktörü 1U
Ağ arabirimi Eternet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Çalışma ısısı aralığı 0 - 40 °C
Boyut 482.6 mm (19 ")
Çalışmama nemi 5 - 95 %
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 16
Girdi voltajı 100 - 240 V
İletişim LED göstergeleri Link, Power
Bağlantı teknolojisi Kablolu
Ürün rengi Mavi
Yönlendirme/geçiş kapasitesi -
Ağ standartı IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Kablolar içinde Power
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 0
Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı 16
Maksimum bağlantı noktası bant genişliği 32 Gbit/s
Akış kontrol desteği Y
Girdi frekansı 50/60 Hz
Ethernet üzerinden güç desteği (PoE) N
MAC adres filtreleme Y
Maks. Veri transfer hızı 1 Gbit/s
WLAN bağlantısı N
Anahtar katmanı -
İstiflenebilir -
RS-232 port 0
Güç LEDi Y
SFP bağlantı noktası sayısı 0
Anahtar tipi Yönetilmeyen
Gigabit Ethernet (bakır) bağlantı noktası sayısı 16
Fiber kanal bağlantı noktaları 0
PCI-X slots 0
Auto MDI/MDI-X Y
Source data-sheet Icecat.biz
10G support N
Copper ethernet cabling technology 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
CX4 ports quantity 0

Teknik özellikler
Standartlar ve Destek. Protokoller:,,IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE
802.3ab, IEEE 802.3x
Veri transfer hızı: 10Base-T: Cat.3 or 3e UTP 100Base-TX: Cat.5 UTP
1000Base-T: Cat.5e UTP
Port,, : 16 10/100/1000 Mbps Lan Port
Güç Tüketimi: 25W
Depolama Sıcaklığı: -40~70
Çalışma Sıcaklığı: 0~40
Açıklama
IEEE802.3, IEEE802.3u ve IEEE802.3ab Ethernet Uyumlu
10/100/1000Mbps iletim modu destekler
Tak ve Çalıştır özelliği
Her port üzerinde Otomatik MDI / MDIX Desteği
Auto-Negotiation özelliği
AC100 240V 50 60Hz
10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port
IEEE802.3x full-dupleks için çift yönlü akış kontrolü ve half-dupleks
için çift yönlü geri basınç akış kontrolü
32 Gbps bant genişliği
Mesaj anahtarlama metodu
8K Mac otomatik öğrenme ve yenileme
ROHS Standartları
CE Standartlarına uygunluk

Switch - Hub / ATEN ATEN-FH600 ATEN 5 PORT FIRE WIRE HUB
ATEN ATEN-FH600 ATEN 5 PORT FIRE WIRE HUB İlan Kodu - 526 << Detay >>
Fiyatı 230 TL
ATEN ATEN-FH600 ATEN 5 PORT FIRE WIRE HUB

ATEN 6 port Firewire Hub
- IEEE 1394 (400 Mbps), IEEE 1394a (400 Mbps) standartlarını destekler.
- Veri transfer hızı: 400 Mbps, 200 Mbps, 100 Mbps. Bağlı olduğu cevre
biriminin desteklediği hıza göre kendini ayarlar.
- Cihaz üzerinde 6 adet firewire port (1 x PC/notebook, 5 x I/O)
mevcuttur.
- Tak çalıştır (Plug &amp; Play) özelliğine sahiptir. Çalışma esnasında
sökülüp takılabilir.
- Harici güç adaptörü cihazla birlikte gelmektedir.
- Kasa Tipi: Plastik
- Harici 1.80 metre Firewire (IEEE 1394a)6 pin erkek / 6 pin erkek


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Switch - Hub / TP-LINK TL-SL2218WEB 16 Port 10 100Mbps,2 Port Gigabit,Web Akıll
TP-LINK TL-SL2218WEB 16 Port 10 100Mbps,2 Port Gigabit,Web Akıll İlan Kodu - 525 << Detay >>
Fiyatı 230 TL
TP-LINK TL-SL2218WEB 16 Port 10 100Mbps,2 Port Gigabit,Web Akıllı Switch
Veri Transfer Hızı 10/100
Port Sayısı (Adet) 18,0
Yönetim Web
Satış Garanti Süresi (ay) 36

ÖZELLİKLER:
- Web tabanlı yönetim ile hızlı ve kolay kurulum
- Port bazlı VLAN ve IEEE 802.1Q Tag VLAN desteği
- Port Ban Genişliği Kontrolünü destekler
- Port Trunking desteği
- Port Güvenliği, Yayın Fırtınası Kontrolü ve Port Yansıtma için
yapılandırma işlevlerini destekler
- Statik MAC adresi ve MAC adres filtreleme yönetimi destekleri
- Sanal Kablo Testi desteği
- Statik Port Önceliği ve IEEE 802.1p Hizmet Sınıfını (CoS), 4 Öncelik
Kuyruğunu destekler
- Yapılandırma yedekleme ve geri yükleme ve ürün yazılımı
yükseltmelerini destekler
- Rafa montajlanabilir çelik kasa
- Dahili güç kaynağı
TEKNİK ÖZELLİKLER:
Yazılım Özellikleri
* Standartlar ve Protokoller: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z,
802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p
* Ana Fonksiyon
- MAC Adres Oto-Öğrenimi ve Oto-Eskitme
- Fırtına Kontrol (Yayın, Çok Noktaya Yayın, Bilinmeyen Tek Noktaya
Yayın)
- Limit Hızı
- Port İzleme
* MAC Adres Tablosu: 8k
* Switching Kapasitesi: 7.2Gbps
* İletim Yöntemi: Sakla ve İlet
* Öncelik
- Port Tabanlı Öncelik
- IEEE 802.1p Tabanlı Öncelik: 4 Sıra
- IP DSCP Tabanlı Öncelik
* Bağlantı Birleştirme: IEEE 802.3ad LACP Bağlantı Birleştirme
* VLAN
- Port Tabanlı VLAN
- 802.1Q Tag-VLAN
- MTU VLAN
* Erişim Kontrol Listesi
- Port Tabanlı
- MAC Tabanlı
* Güvenlik ve Kimlik Doğrulama
- Port Güvenliği
- Statik MAC Adresi Bağlama
- Dinamik MAC Adresi Bağlama
* Ağ Yönetimi
- Web (Http) ‘den Yönetme
- Uzaktan Yönetme
* Sistem Fonksiyonu
- Sabit IP Adresi Ayarlama
- VCT (Görsel Kablo Testi)
- Port Akış İstatistikleri
- TFTP Yükseltme
Donanım Özellikleri
* Portlar
- 16 adet 10/100Mbps Oto-Anlaşmalı RJ45 Girişi (Oto MDI/MDIX)
- 1 adet 10/100/1000Mbps Oto-Anlaşmalı RJ45 Girişi (Oto MDI/MDIX)
- 1 adet Gigabit SFP Girişi
* Ağ Medyası
- 10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablosu (azami 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (azami 100m)
- 100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategori 5, 5e kablosu (azami 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (azami 100m)
- 1000BASE-X: MMF, SMF
* LED Göstergesi: Güç, Sistem , Bağlantı/Hareket, 100M, 1000M,
* Güvenlik ve Emisyon: FCC, CE
* Ebatlar (G*D*Y): (440*180*44 mm)
* Çevre Koşulları
- Çalışma Sıcaklığı: 0°C~40°C
- Saklama Sıcaklığı: -40°C~70°C
- Çalışma Nemi: 10%~90% yoğunlaşmamış
- Saklama Nemi: 5%~90% yoğunlaşmamış
* Güç: 100-240VAC, 50/60Hz


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Switch - Hub / TENDA TEH2400M 24 PORT 10 100
TENDA TEH2400M 24 PORT 10 100 İlan Kodu - 524 << Detay >>
Fiyatı 100 TL
TENDA TEH2400M 24 PORT 10 100
Arabelleğe alma 2 MB
Boyutlar (G x D x Y) 123 x 440 x 44 mm
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE, RoHS
Güç tüketimi 48 W
Raf montajı Y
Tam iki taraflı baskı Y
Yüklenmiş portlar 24
Adres tablosu boyutu 8000 Kayıtlar
Veri hızı 10/20/100/200Mbit/s
Çalıştırma nem aralığı 0 - 90 %
Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) -40 - 70 °C
Güç gereksinimleri 9V DC, 1A
Ağ arabirimi Ethernet, Fast Ethernet
Çalışma ısısı aralığı 0 - 40 °C
Ethernet LAN bağlantısı Y
Çalışmama nemi 10 - 90 %
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 24
Girdi voltajı 100 - 240 V
İletişim LED göstergeleri Link, Power
Bağlantı teknolojisi Kablolu
Ürün rengi Mavi
Yönlendirme/geçiş kapasitesi -
Ağ standartı IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı 24
Maksimum bağlantı noktası bant genişliği 4.8 Gbit/s
Akış kontrol desteği Y
Girdi frekansı 50/60 Hz
Ethernet üzerinden güç desteği (PoE) N
MAC adres filtreleme Y
Maks. Veri transfer hızı 0.2 Gbit/s
WLAN bağlantısı N
Anahtar katmanı -
İstiflenebilir -
Giriş akımı 0.2 A
Ekspres kart yuvası N
Güç LEDi Y
Yedekle ve ilet Y
Ethernet LAN veri transfer hızı 10, 100 Mbit/s
Anahtar tipi -
Gigabit Ethernet (bakır) bağlantı noktası sayısı 24
Muhafaza malzemesi Metal
Çıkış gücü 9 W
Auto MDI/MDI-X Y
Source data-sheet ICEcat.biz
10G support N
Ethernet interface type Fast
Copper ethernet cabling technology 100BASE-TX, 10BASE-T

TEH2400M 24-port Fast Ethernet Switch
IEEE802.3 10BASE-T Ethernet (bükülmüş bir çift akır kablo) standart ile
uyumlu.
IEEE802.3U 100BASE-TX fast Ethernet (bükülmüş bir çift akır kablo)
standart ile uyumlu.
24 10/100M N-yolu portu.
Tam dubleks akış kontrolü ve yarı dubleks geri basıcı.
Broadcast fırtına filtrelemeyi destekler, dinamik tampon tahsisi ve ağ
yükleme dengesi, paket kaybını önler.
Oto MDI/MDI-X destekler.
8K Mac adresi.
MAC oto öğrenme ve oto yenileme.
2.5mbit hızlı paket tamponu.
Çerçeve hatasını oto doğrulama, bütün paket integralini sağlama.
İçinde Yüksek performans switch gücü.
Güç kaynağı: 110-220V AC 50/60Hz input.
19 inç rack-mountable çelik kasa.


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Switch - Hub / ATEN ATEN-CS1732B ATEN 2 PORT USB KVM SWITCH 2 PORT USB HUBLU
ATEN ATEN-CS1732B ATEN 2 PORT USB KVM SWITCH 2 PORT USB HUBLU İlan Kodu - 523 << Detay >>
Fiyatı 280 TL
TEN ATEN-CS1732B ATEN 2 PORT USB KVM SWITCH 2 PORT USB HUBLU ( KABLO DAHİL)
Boyutlar (G x D x Y) 87 x 140 x 55 mm
Ekran özellikleri LED
Ağırlık 550 g
Güç tüketimi 3.1 W
Güç kaynağı türü 1 x DC Jack
Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) -20 - 60 °C
Çalışma ısısı aralığı 0 - 50 °C
Çalışmama nemi 0 - 80 %
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 2
Ürün rengi Gri
Hoparlör / kulaklık / çıkış fişi 2
Mikrofon giriş fişi 2
Uyumlu işletim sistemi -Windows 2000/XP/Vista -Linux -Mac -Sun
Klavye bağlantı noktası tipi USB, PS/2
Fare bağlantı noktası tipi USB, PS/2
Video bağlantı noktası tipi VGA

•2 bilgisayarın 1 klavye, 1 mouse ve 1 monitör tarafından
denetlenmesini sağlar.
•USB klavye ve USB mouse portları ile 2 bilgisayarı ve USB 2.0 HUB
özelliği sayesinde kendine bağlı USB cihazları kontrol etme imkanı
•Scanner, yazıcı gibi cihazlara bağlantı yapabilen entegre 2 portlu USB
(2.0) Hub.
•KVM Switch'in PC ile bağlantısında kullanılan Klavye, Monitör, Mouse
bağlantı kablosu hem PS/2 hem de USB arayüzüne sahip klavye ve mouse
ürünlerinin bağlantısında kullanılabilir. (Dual interface-supports
computers with PS/2 or USB keyboards and mice.)
•Mikrofon ve hoparlör bağlantısı yapılabilir. Bass özelliği sayesinde
2.1 surround ses sistemi etkisinde ses elde etmek mümkündür.
•Özellikle IP telefon kullanıcılarının kolaylıkla erişebilmeleri
amacıyla tasarlanan önpanelde konsol ses portları yer almaktadır.
•2048 x 1536 dpi. çözünürlük desteğine sahiptir.
•PC’lere erişim şu yöntemle yapılır.
•PC’ler arasında geçiş yapabilmek için Switch’in önpanelinde bulunan
düğmeye basılır.
•Mouse'un scroll wheel parçasına çift tıklayarak yapılır.
•Klavyeden Hot-Key tuş kombinasyonları kanalıyla PC seçimi yapılır.
•Windows 2000/XP/Vista/Linux/Mac ve Sun işletim sistemlerini destekler.
•Konsol USB mouse port emülasyonu sayesinde bağlı bulunan mouse'lar
sorunsuz bir şekilde çalışır.
•Display Emulation Teknolojisini destekler. Konsola bağlı monitörün
verilerini görüntü çözünürlüğünü optimize etmek amacıyla hafızasında
saklar.
•Klavye emülasyonu sayesinde bağlı bulunan PC'ler sorunsuz çalışır.
•Sun/Mac klavye desteği ve emülasyonu
•Otomatik tarama (Quick View Scan) özelliği kanalıyla PC seçimi yapılır.
•LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi
edinilebilmektedir.
•Kurulumu kolaydır. Yazılım gerektirmez.
•Firmware yazılım güncellemeleri yapılabilmektedir.
•KVM Switch ile PC/Server arası klavye, monitör, mouse, mikrofon,
hoparlör bağlantısı için gerekli olan 2 adet kablo cihazla birlikte
gelmektedir.
•Ürün beraberinde gelen USB'den PS/2'ye çevirici sayesinde klavye ve
mouse çeşitli kombinasyonlarda kullanılabilir. USB klavye ve mouse,
PS/2 klavye ve mouse ya da PS/2 klavye ve USB mouse.
•Firmware upgrade port ile bilgisayar arasında bağlantı için gerekli
olan kablo cihazla birlikte gelmektedir.
•Harici güç adaptörü ürünle birlikte gelmektedir.
•Kasa Tipi: Metal
* PC klavye kombinasyonu ile Sun/Mac klavyeleri uyumlu çalışır.
2. Sun/Mac klavyeleri sadece kendileri ile uyumlu bilgisayarlarda
çalışır.
Ambalaj İçeriği


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.
Switch - Hub / EDIMAX ES-3124RL 24 Port 10 100 racka takılabilir switch
EDIMAX ES-3124RL 24 Port 10 100 racka takılabilir switch İlan Kodu - 520 << Detay >>
Fiyatı 120 TL
EDIMAX ES-3124RL 24 Port 10 100 racka takılabilir switch
Veri Transfer Hızı 10/100
Port Sayısı (Adet) 24,0
Yönetim Yönetilemez
Satış Garanti Süresi (ay) 24

- 24Port 10/100 yönetimsiz switch
- Rack mountable


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.
Switch - Hub / DIGITUS 16 PORT FAST ETHERNET N-WAY SWITCH
DIGITUS 16 PORT FAST ETHERNET N-WAY SWITCH İlan Kodu - 519 << Detay >>
Fiyatı 100 TL
IEEE 802.3u (100BaseTX) ve IEEE 802.3 (10 BaseT) standartlarına uygundur.
- Cihaz üzerinde 16 adet 10/100 Mbps’lik Auto Sense Ethernet port yer almaktadır.
- Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
- Non-blocking ve non-head-of-line iletim sağlamaktadır.
- Back-pressure ve 802.3x akış denetim mekanizmalarını desteklemektedir.
- Store-and-forward türünde anahtarlamayı desteklemektedir.
- Wirespeed paket aktarımı/filtrelemesi yapmaktadır.
- Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.
- 8000 MAC adres kapasitesine sahiptir.
- 19 inch rack’e monte edilebilmektedir.
- Harici güç adaptörü ve 19 inch rack mount kit cihaz ile birlikte gelmektedir.
- LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinilebilmektedir.

* NWay bir telekomünikasyon protokolü olup Ethernet arayüzüne sahip cihazların birbirleriyle en hızlı şekilde iletişim kurmalarını sağlar. NWay mekanizması Autosensing (Otomatik Algılama) veya Autosense (Otomatik Tanıma) olarak da bilinir. Bu özellik karşı taraftaki donanımın hızını otomatik tespit edebileceği anlamına gelir; karşı taraf hangi hızda ise (10Mbit / 100 Mbit / 1000Mbit vs.) o hızda irtibat kurulur

Switch - Hub / TP-LINK TL-SG2224WEB 24 Port Gibabit,2 Combo SFP Slotlu Web Smar
TP-LINK TL-SG2224WEB 24 Port Gibabit,2 Combo SFP Slotlu Web Smar İlan Kodu - 518 << Detay >>
Fiyatı 600 TL
TP-LINK TL-SG2224WEB 24 Port Gibabit,2 Combo SFP Slotlu Web Smart Switch
Boyutlar (G x D x Y) 440 x 260 x 44 mm
Raf montajı Y
Tam iki taraflı baskı Y
Yüklenmiş portlar 24
Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) -40 - 70 °C
Çalışma ısısı aralığı 0 - 40 °C
Bağlantı sayısı (dahili/harici) 24
İletişim LED göstergeleri Y
Bağlantı teknolojisi Kablolu
Ürün rengi Siyah
Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı 24
Akış kontrol desteği Y
Ethernet üzerinden güç desteği (PoE) N
Maks. Veri transfer hızı 48 Gbit/s
Bağlantı geçidi aynalama Y
Bağlantı kümeleme Y
İstiflenebilir N
Bağlantı LEDleri Y
Yedekle ve ilet Y
Hız limitleme Y
DHCP müşteri Y
IP dolaşma Y
Anahtar tipi Yönetilmeyen
Auto MDI/MDI-X Y
Spanning tree protocol Y
Source data-sheet Icecat.biz
Switch - Hub / ATEN ATEN-CS682 ATEN 2 PORT USB DVI KVMP SWITCH
ATEN ATEN-CS682 ATEN 2 PORT USB DVI KVMP SWITCH İlan Kodu - 517 << Detay >>
Fiyatı 216 TL
ATEN ATEN-CS682 ATEN 2 PORT USB DVI KVMP SWITCH

ATEN Petite serisine ait ürünlerin özelliklerini geliştirerek DVI
özellikli, USB 2.0 periferi cihazların bağlanabildiği, zengin bass
içerikli 2.1 surround ses deneyimi sunabilen CS682 KVM switch ürününü
üretti. CS682 modelinin bir diğer yeni özelliği uzaktan port seçimi
yapabileceğiniz donanım birimi ile port'lar arasında yani bağlı sunucu
ya da bilgisayar arasında geçiş yapabilmek. Ayrıca, CS682, Video
DynaSync™ teknolojisini desteklemektedir. Konsola bağlı monitörün
görüntü ayarlarını EDID (Extended Display Identification Data)
teknolojisi sayesinde hafızasında tutarak ekran çözünürlüğünü optimize
etmeye çalışır. Ayrıca, hotkey tuş kombinasyonlarına ek olarak, CS682
mouse port'u ile geçiş yapabilme özelliğini sunar. Bunun işlem için USB
mouse'un kaydırma tekerine iki defa tıklamak yeterli. Son olarak,
CS682, elektriği açık olan sunucu ya da bilgisayarı otomatik tespit
edebilme kabiliyetine sahiptir. KVM switch'e bağlı bilgisayarın
elektriği kapalı olduğunda CS682, otomatik olarak elektriği açık olan
bilgisayara geçiş yapar.
•2 bilgisayarın 1 klavye (USB), 1 mouse (USB) ve 1 monitör (DVI)
tarafından denetlenmesini sağlar.
•Fully DVI-Digital özelliklerini destekler.
•USB 2.0 mouse port, USB hub ve USB periferi cihazları ortak kullanmak
ya da paylaşmak amacıyla kullanılabilir.*
•Bilgisayar seçimi; uzaktan port seçimi yapabileceğiniz donanım birimi,
klavye hotkey tuş kombinasyonları ve USB mouse kanalıyla yapılabilir.
•Hoparlör ve mikrofon bağlanabilir. Zengin bass içerikli 2.1 surround
ses deneyimi sunar.
•Çokluplatform destekler - Windows, Linux, Mac ve Sun
•Kompakt tasarım. Bilgisayar ile bağlantı kurmak için gerekli olan
kablolar KVM switch'e gömülüdür. (2 x 1.2 metre)
•Klavye, monitör, mouse ve mikrofon, hoparlör arasında geçiş
birbirinden bağımsız yapılabilir. Bir bilgisayarda klavye, monitör,
mouse yönetimi ele geçirilebilirken diğerinde mikrofon ve hoparlör
denetimi yapılabilir.
•Yüksek görüntü kalitesi - maksimum 1920 x 1200
•Geniş ekran LCD monitör desteği sunar.
•Video DynaSync™ özelliği - Cihaz açıp kapama işleminde ve portlar
arasında geçişlerde ekran çözünürlüğünü optimize eder. EDID (Extended
Display Identification Data)
•Elektriği açık olan bilgisayarı otomatik tespit edebilme özelliği
bulunmaktadır. KVM switch'e bağlı bilgisayarın elektriği kapalı
olduğunda CS682 otomatik olarak elektriği açık olan bilgisayara geçiş
yapar.
•Multimedya özellikli klavye destekler.
•Kablosuz klavye ve mouse destekler.
•Konsola bağlı mouse'u otomatik tanır.
•Mac/Sun klavye desteği ve emülasyonu sunar.**
•HDCP Uyumlu
•Elektriği bilgisayardan alır.
•Firmware yazılım güncellemesi yapılabilir.
* Bu özellik ilave güç adaptörü kullanımını beraberinde getirebilir.
** 1.PC klavye kombinasyonu ile Sun/Mac klavyeleri uyumlu çalışır.
2. Sun/Mac klavyeleri sadece kendileri ile uyumlu bilgisayarlarda
çalışır.


30.000'den Fazla Ürün Çeşitliliğimiz İle, Tüm Ürünlerimiz, Orijinal Olup, Sıfır, Garantili ve Adınıza Faturalı Olarak Satılmaktadır.
Adetli Ürün Alımları İçin Lütfen Aşağıdaki Numaralarımızdan İletişime Geçiniz. Firmamıza, Pazar Günleri Hariç, Sabah 09:00 İle 19:00 Arası 0212 530 22 31 Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.
Switch - Hub / ZyXEL 16 PORT HUB COK TEMİZ
ZyXEL 16 PORT HUB COK TEMİZ İlan Kodu - 516 << Detay >>
Fiyatı 25 TL

16PORT BAGLANTI OLANAĞI

ÜRÜN SORUNSUZ CALIŞMAKTADIR

KESİNLİKLE TAMİR GÖRMEMİŞTİR

MODEL: ES-116P